2220YA250102KXTB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250102KXTB16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220YA250102KXTB16
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2220
Duomenų lapai: 2220YA250102KXTB16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
2220YA250102KXTB16 specifikacijos
Dalies numeris 2220YA250102KXTB16 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39027 pcs Duomenų lapas 2220YA250102KXTB16.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1608-1186-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Talpa 1000pF Programos Safety, Boardflex Sensitive