2220YA250102KETB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250102KETB16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220YA250102KETB16
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250V X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220YA250102KETB16.pdf2.2220YA250102KETB16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
2220YA250102KETB16 specifikacijos
Dalies numeris 2220YA250102KETB16 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 75514 pcs Duomenų lapas 1.2220YA250102KETB16.pdf2.2220YA250102KETB16.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200, X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 1608-1334-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 1000pF Programos Safety, Automotive, Boardflex Sensitive