2211YA250151KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250151KCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211YA250151KCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211
Duomenų lapai: 2211YA250151KCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2211YA250151KCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211YA250151KCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45464 pcs Duomenų lapas 2211YA250151KCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Talpa 150pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211YA250151KXTSPU
2211YA250151KXTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 150PF 250V X7R 2211
Sandelyje: 86750 pcs
parsisiųsti: 2211YA250151KXTSPU.pdf
RFQ
2211YA250151KCTSP
2211YA250151KCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 2211