2211YA250151JXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250151JXRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211YA250151JXRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 2211YA250151JXRSPU.pdf
  • Pranešimas
2211YA250151JXRSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211YA250151JXRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 150PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89352 pcs Duomenų lapas 2211YA250151JXRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 150pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211YA250151JXRSP
2211YA250151JXRSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 150PF 250V X7R 2211