1808Y1K58P20BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K58P20BCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y1K58P20BCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y1K58P20BCT.pdf2.1808Y1K58P20BCT.pdf
  • Pranešimas
1808Y1K58P20BCT specifikacijos
Dalies numeris 1808Y1K58P20BCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 1.5KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84221 pcs Duomenų lapas 1.1808Y1K58P20BCT.pdf2.1808Y1K58P20BCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.1pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 8.2pF Programos Boardflex Sensitive