1808Y1K56P80CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K56P80CCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y1K56P80CCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 6.8PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y1K56P80CCT.pdf2.1808Y1K56P80CCT.pdf
  • Pranešimas
1808Y1K56P80CCT specifikacijos
Dalies numeris 1808Y1K56P80CCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 6.8PF 1.5KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92588 pcs Duomenų lapas 1.1808Y1K56P80CCT.pdf2.1808Y1K56P80CCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.8pF ±0.25pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 6.8pF Programos Boardflex Sensitive