1210Y0500330FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0500330FFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0500330FFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1210Y0500330FFT.pdf
  • Pranešimas
1210Y0500330FFT specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0500330FFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35056 pcs Duomenų lapas 1210Y0500330FFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Talpa 33pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive