1210Y0500330FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0500330FFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1210Y0500330FFR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0500330FFR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0500330FFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53304 pcs Duomenų lapas 1210Y0500330FFR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 33pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1210Y0500330FFR
Švino stilius 0.079" (2.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 1210