1206Y1000104KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000104KNT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1000104KNT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Duomenų lapai: 1206Y1000104KNT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1206Y1000104KNT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1000104KNT Gamintojas Knowles Syfer
Galimas kiekis 119999 pcs Duomenų lapas 1206Y1000104KNT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1608-1443-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.1µF