1206Y1000104KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000104KJT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y1000104KJT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Duomenų lapai: 1206Y1000104KJT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1206Y1000104KJT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y1000104KJT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 181137 pcs Duomenų lapas 1206Y1000104KJT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1608-1057-3
1608-1057-3-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.1µF