1206Y0632P20CFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0632P20CFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0632P20CFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206Y0632P20CFR.pdf
  • Pranešimas
1206Y0632P20CFR specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0632P20CFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142850 pcs Duomenų lapas 1206Y0632P20CFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2.2pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive