1206Y0632P20BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0632P20BQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1206Y0632P20BQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1206Y0632P20BQT.pdf
  • Pranešimas
1206Y0632P20BQT specifikacijos
Dalies numeris 1206Y0632P20BQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123728 pcs Duomenų lapas 1206Y0632P20BQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Talpa 2.2pF Programos RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive