0505J0500101FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0500101FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J0500101FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J0500101FQT.pdf
  • Pranešimas
0505J0500101FQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J0500101FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34872 pcs Duomenų lapas 0505J0500101FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Talpa 100pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0505J0500110JQT
0505J0500110JQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0505
Sandelyje: 131340 pcs
parsisiųsti: 0505J0500110JQT.pdf
RFQ
0505J0500110FQT
0505J0500110FQT
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 28335 pcs
parsisiųsti: 0505J0500110FQT.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: 3.96 W/W CRIMP TERM