0505J0500100FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J0500100FQT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0505J0500100FQT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505
Duomenų lapai: 0505J0500100FQT.pdf
  • Pranešimas
0505J0500100FQT specifikacijos
Dalies numeris 0505J0500100FQT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29576 pcs Duomenų lapas 0505J0500100FQT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Talpa 10pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0505J0500100JQT
0505J0500100JQT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0505
Sandelyje: 127498 pcs
parsisiųsti: 0505J0500100JQT.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: 3.96MM WTW CRIMP TERM
Sandelyje: 445716 pcs
parsisiųsti: 0505978000.pdf
RFQ
apibūdinimas: 3.96 WTB TERM 505399001
parsisiųsti: 0505399001.pdf
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0505
parsisiųsti: 0505J0500101JQT.pdf
apibūdinimas: 3.96 W/W CRIMP TERM