RF2525B104K201KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B104K201KX145T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RF2525B104K201KX145T
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 200V X7R 2525
Duomenų lapai: 1.RF2525B104K201KX145T.pdf2.RF2525B104K201KX145T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
RF2525B104K201KX145T specifikacijos
Dalies numeris RF2525B104K201KX145T Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 200V X7R 2525 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17372 pcs Duomenų lapas 1.RF2525B104K201KX145T.pdf2.RF2525B104K201KX145T.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.19mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serija RF
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2525 (6464 Metric) Kiti vardai 1763-1098-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Talpa 0.1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RF2525B153K301KX145T
RF2525B153K301KX145T
Gamintojai: Knowles NOVACAP
apibūdinimas: CAP CER 0.015UF 300V X7R 2525
Sandelyje: 27186 pcs
parsisiųsti: RF2525B153K301KX145T.pdf
RFQ
RF2516
RF2516
Gamintojai: RFMD
apibūdinimas: IC TXRX 500MHZ QSOP-16