RF2525B103K301KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B103K301KX145T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RF2525B103K301KX145T
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 300V X7R 2525
Duomenų lapai: 1.RF2525B103K301KX145T.pdf2.RF2525B103K301KX145T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RF2525B103K301KX145T specifikacijos
Dalies numeris RF2525B103K301KX145T Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 10000PF 300V X7R 2525 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17884 pcs Duomenų lapas 1.RF2525B103K301KX145T.pdf2.RF2525B103K301KX145T.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.19mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serija RF
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2525 (6464 Metric) Kiti vardai 1763-1097-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 300V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Talpa 10000pF