7565N821J602LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
7565N821J602LE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7565N821J602LE
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.7565N821J602LE.pdf2.7565N821J602LE.pdf
  • Pranešimas
7565N821J602LE specifikacijos
Dalies numeris 7565N821J602LE Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 820PF 6KV C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5022 pcs Duomenų lapas 1.7565N821J602LE.pdf2.7565N821J602LE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.780" (19.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.975" (24.76mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 820pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7565N822J602LE
7565N822J602LE
Gamintojai: Knowles NOVACAP
apibūdinimas: CAP CER 8200PF 6KV C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 927 pcs
parsisiųsti: 7565N822J602LE.pdf
RFQ
7565N681J103LE
7565N681J103LE
Gamintojai: Knowles NOVACAP
apibūdinimas: CAP CER 680PF 10KV C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 3977 pcs
parsisiųsti: 7565N681J103LE.pdf
RFQ
75663
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SYS 4 TORX MICRO BITS T4 - 10 PA
Sandelyje: 5755 pcs
parsisiųsti: 75663.pdf
7565N821J103LE
7565N821J103LE
apibūdinimas: CAP CER 820PF 10KV C0G/NP0 RAD
parsisiųsti: 7565N821J103LE.pdf
75664
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SYS 4 TORX MICRO BITS T5 - 10 PA
parsisiųsti: 75664.pdf
apibūdinimas: SYS 4 TORX MICRO BITS T2 - 10 PA
apibūdinimas: SYS 4 TORX MICRO BITS T1 - 10 PA
7565N681J602LE
7565N681J602LE
apibūdinimas: CAP CER 680PF 6KV C0G/NP0 RAD