7565N821J103LE
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
7565N821J103LE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7565N821J103LE
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 10KV C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.7565N821J103LE.pdf2.7565N821J103LE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
7565N821J103LE specifikacijos
Dalies numeris 7565N821J103LE Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 820PF 10KV C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 3657 pcs Duomenų lapas 1.7565N821J103LE.pdf2.7565N821J103LE.pdf
Įtampa - Įvertinta 10000V (10kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.780" (19.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.975" (24.76mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 820pF