0805E472K251KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E472K251KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805E472K251KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 250V 0805
Duomenų lapai: 1.0805E472K251KHT.pdf2.0805E472K251KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
0805E472K251KHT specifikacijos
Dalies numeris 0805E472K251KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 4700PF 250V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 83624 pcs Duomenų lapas 1.0805E472K251KHT.pdf2.0805E472K251KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Talpa 4700pF