0805E471K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E471K101KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805E471K101KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 100V 0805
Duomenų lapai: 1.0805E471K101KHT.pdf2.0805E471K101KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0805E471K101KHT specifikacijos
Dalies numeris 0805E471K101KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 470PF 100V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 65049 pcs Duomenų lapas 1.0805E471K101KHT.pdf2.0805E471K101KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1763-1025-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Talpa 470pF