0805E152K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E152K101KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805E152K101KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 100V 0805
Duomenų lapai: 1.0805E152K101KHT.pdf2.0805E152K101KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0805E152K101KHT specifikacijos
Dalies numeris 0805E152K101KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1500PF 100V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 71195 pcs Duomenų lapas 1.0805E152K101KHT.pdf2.0805E152K101KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1763-1017-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Talpa 1500pF