0805E123K500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E123K500KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805E123K500KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 50V 0805
Duomenų lapai: 1.0805E123K500KHT.pdf2.0805E123K500KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0805E123K500KHT specifikacijos
Dalies numeris 0805E123K500KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 50V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 57342 pcs Duomenų lapas 1.0805E123K500KHT.pdf2.0805E123K500KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.012µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Talpa 0.012µF