0805B152K102NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B152K102NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805B152K102NT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 1KV X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805B152K102NT.pdf2.0805B152K102NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
0805B152K102NT specifikacijos
Dalies numeris 0805B152K102NT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1500PF 1KV X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 714977 pcs Duomenų lapas 1.0805B152K102NT.pdf2.0805B152K102NT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 1500pF