0805B104K500P
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B104K500P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805B104K500P
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER
Duomenų lapai: 1.0805B104K500P.pdf2.0805B104K500P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0805B104K500P specifikacijos
Dalies numeris 0805B104K500P Gamintojas Knowles NOVACAP
Galimas kiekis 135784 pcs Duomenų lapas 1.0805B104K500P.pdf2.0805B104K500P.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.054" (1.37mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1763-1218
1763-1218-1-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 0.1µF