T591V106M035ATE120
KEMETKEMET
T591V106M035ATE120 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T591V106M035ATE120
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 10UF 35V 2917
Duomenų lapai: T591V106M035ATE120.pdf
  • Pranešimas
T591V106M035ATE120 specifikacijos
Dalies numeris T591V106M035ATE120 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 10UF 35V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75872 pcs Duomenų lapas T591V106M035ATE120.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T591 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-12281-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 2917 (7343 Metric) 120 mOhm @ 100kHz Talpa 10µF