T591D686M020ATE0407280
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T591D686M020ATE0407280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TA POLYMER AUTOMOTIVE SMD 68
Duomenų lapai: T591D686M020ATE0407280.pdf
  • Pranešimas
T591D686M020ATE0407280 specifikacijos
Dalies numeris T591D686M020ATE0407280 Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 90991 pcs Duomenų lapas T591D686M020ATE0407280.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T591 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 72 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T591D686M020ATE040
T591D686M020ATE040
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 68UF 20V 2917