T550B256M100TH0100
KEMETKEMET
T550B256M100TH0100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B256M100TH0100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Duomenų lapai: T550B256M100TH0100.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
T550B256M100TH0100 specifikacijos
Dalies numeris T550B256M100TH0100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2069 pcs Duomenų lapas T550B256M100TH0100.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 190 mOhm
Išsamus aprašymas 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm Talpa 25µF
Susiję produktai
T550B256M100BH42510100
T550B256M100BH42510100
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Sandelyje: 2529 pcs
parsisiųsti: T550B256M100BH42510100.pdf
RFQ
T550B256M100TH4251
T550B256M100TH4251
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 2188 pcs
parsisiųsti: T550B256M100TH4251.pdf
RFQ
T550B256M100TH
T550B256M100TH