T550B256M100TH
KEMETKEMET
T550B256M100TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T550B256M100TH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Duomenų lapai: T550B256M100TH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T550B256M100TH specifikacijos
Dalies numeris T550B256M100TH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1904 pcs Duomenų lapas T550B256M100TH.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Serija T550 Reitingai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 190 mOhm
Išsamus aprašymas 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm Talpa 25µF
Susiję produktai
T550B256M100TH42510100
T550B256M100TH42510100
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Sandelyje: 1720 pcs
parsisiųsti: T550B256M100TH42510100.pdf
RFQ
T550B396K060AH
T550B396K060AH
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
Sandelyje: 2436 pcs
parsisiųsti: T550B396K060AH.pdf
RFQ
T550B256M100BH4251
T550B256M100BH4251
parsisiųsti: T550B256M100BH4251.pdf
T550B256M100TH4251
T550B256M100TH4251
parsisiųsti: T550B256M100TH4251.pdf
parsisiųsti: T550B256M100BH4252.pdf
T550B256M100TH4252
T550B256M100TH4252
parsisiųsti: T550B256M100TH4252.pdf
T550B256M100TH0100
T550B256M100TH0100
parsisiųsti: T550B256M100TH0100.pdf
T550B256M100TH42520100
T550B256M100TH42520100