T525D687M2R5ATE025
KEMETKEMET
T525D687M2R5ATE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T525D687M2R5ATE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Duomenų lapai: T525D687M2R5ATE025.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T525D687M2R5ATE025 specifikacijos
Dalies numeris T525D687M2R5ATE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46237 pcs Duomenų lapas T525D687M2R5ATE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T525 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3263-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz Talpa 680µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T525D476M016ATE065
T525D476M016ATE065
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Sandelyje: 65937 pcs
parsisiųsti: T525D476M016ATE065.pdf
RFQ
T525T476M006ATE080
T525T476M006ATE080
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 3528
Sandelyje: 149426 pcs
parsisiųsti: T525T476M006ATE080.pdf
RFQ
T525D687M2R5ATE0257280
T525D687M2R5ATE0257280
apibūdinimas: CAP TANT POLY 680UF 2.5V SMD