T525D477M003ATE025
KEMETKEMET
T525D477M003ATE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T525D477M003ATE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
Duomenų lapai: T525D477M003ATE025.pdf
  • Pranešimas
T525D477M003ATE025 specifikacijos
Dalies numeris T525D477M003ATE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50645 pcs Duomenų lapas T525D477M003ATE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T525 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3267-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz Talpa 470µF