T521V226M025ATE045
KEMETKEMET
T521V226M025ATE045 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T521V226M025ATE045
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANTALUM 22UF 25V 2917
Duomenų lapai: T521V226M025ATE045.pdf
  • Pranešimas
T521V226M025ATE045 specifikacijos
Dalies numeris T521V226M025ATE045 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANTALUM 22UF 25V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72127 pcs Duomenų lapas T521V226M025ATE045.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T521 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-11718-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz Talpa 22µF