T521V226M025ATE040
KEMETKEMET
T521V226M025ATE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T521V226M025ATE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 22UF 25V 7343
Duomenų lapai: T521V226M025ATE040.pdf
  • Pranešimas
T521V226M025ATE040 specifikacijos
Dalies numeris T521V226M025ATE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 22UF 25V 7343 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79880 pcs Duomenų lapas T521V226M025ATE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T521 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-13114-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T521V226M025AHE0407280
T521V226M025AHE0407280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 22UF 25V 7343
Sandelyje: 96416 pcs
parsisiųsti: T521V226M025AHE0407280.pdf
RFQ
T521V226M025ATE0407280
T521V226M025ATE0407280
Gamintojai: KEMET