T520V477M2R5ATE0097280
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520V477M2R5ATE0097280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 2.5V SMD
Duomenų lapai: 1.T520V477M2R5ATE0097280.pdf2.T520V477M2R5ATE0097280.pdf
  • Pranešimas
T520V477M2R5ATE0097280 specifikacijos
Dalies numeris T520V477M2R5ATE0097280 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79756 pcs Duomenų lapas 1.T520V477M2R5ATE0097280.pdf2.T520V477M2R5ATE0097280.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm @ 100kHz
Talpa 470µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T520V477M2R5ASE015
T520V477M2R5ASE015
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Sandelyje: 4164 pcs
parsisiųsti: T520V477M2R5ASE015.pdf
RFQ
T520V477M2R5ATE009
T520V477M2R5ATE009
Gamintojai: KEMET