T520V477M2R5ATE007
KEMETKEMET
T520V477M2R5ATE007 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520V477M2R5ATE007
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Duomenų lapai: T520V477M2R5ATE007.pdf
  • Pranešimas
T520V477M2R5ATE007 specifikacijos
Dalies numeris T520V477M2R5ATE007 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55481 pcs Duomenų lapas T520V477M2R5ATE007.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-9783-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 7 mOhm @ 100kHz Talpa 470µF