T520T156M004ATE100
KEMETKEMET
T520T156M004ATE100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520T156M004ATE100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 15UF 4V 3528
Duomenų lapai: T520T156M004ATE100.pdf
  • Pranešimas
T520T156M004ATE100 specifikacijos
Dalies numeris T520T156M004ATE100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 15UF 4V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157903 pcs Duomenų lapas T520T156M004ATE100.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-3245-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas T
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Talpa 15µF