T520T107M006ATE070
KEMETKEMET
T520T107M006ATE070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520T107M006ATE070
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Duomenų lapai: T520T107M006ATE070.pdf
  • Pranešimas
T520T107M006ATE070 specifikacijos
Dalies numeris T520T107M006ATE070 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4735 pcs Duomenų lapas T520T107M006ATE070.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija 100µF Paviršiaus kalno žemės dydis -
Tiekėjo prietaisų paketas T Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-5752-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo kodas T520T107M006ATE070
Lifetime @ Temp. 70 mOhm Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 100µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Programos 2000 Hrs @ 105°C