T520M157M006ATE070
KEMETKEMET
T520M157M006ATE070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520M157M006ATE070
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Duomenų lapai: 1.T520M157M006ATE070.pdf2.T520M157M006ATE070.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T520M157M006ATE070 specifikacijos
Dalies numeris T520M157M006ATE070 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71759 pcs Duomenų lapas 1.T520M157M006ATE070.pdf2.T520M157M006ATE070.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-11980-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas M
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz Talpa 150µF