T520A476M006ATE150
KEMETKEMET
T520A476M006ATE150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520A476M006ATE150
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Duomenų lapai: T520A476M006ATE150.pdf
  • Pranešimas
T520A476M006ATE150 specifikacijos
Dalies numeris T520A476M006ATE150 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208236 pcs Duomenų lapas T520A476M006ATE150.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 399-10325-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm @ 100kHz Talpa 47µF