T520A336M004ATE070
KEMETKEMET
T520A336M004ATE070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520A336M004ATE070
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 33UF 4V 1206
Duomenų lapai: T520A336M004ATE070.pdf
  • Pranešimas
T520A336M004ATE070 specifikacijos
Dalies numeris T520A336M004ATE070 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 33UF 4V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5922 pcs Duomenų lapas T520A336M004ATE070.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 399-4713-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1206 (3216 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
Talpa 33µF