T496C106M025ATE600
KEMETKEMET
T496C106M025ATE600 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T496C106M025ATE600
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 20% 2312
Duomenų lapai: T496C106M025ATE600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T496C106M025ATE600 specifikacijos
Dalies numeris T496C106M025ATE600 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68866 pcs Duomenų lapas T496C106M025ATE600.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T496 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 399-3930-2
T496C106M025AT
T496C106M025AT E600
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos Fail Safe with Built-in Fuse Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm
Talpa 10µF