T496C106M025AS
KEMETKEMET
T496C106M025AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T496C106M025AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 20% 2312
Duomenų lapai: T496C106M025AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T496C106M025AS specifikacijos
Dalies numeris T496C106M025AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5963 pcs Duomenų lapas T496C106M025AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T496 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 399-3467-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos Fail Safe with Built-in Fuse
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) Talpa 10µF