T495X156K025ATE200
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X156K025ATE200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 25V 10% 2917
Duomenų lapai: T495X156K025ATE200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495X156K025ATE200 specifikacijos
Dalies numeris T495X156K025ATE200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60500 pcs Duomenų lapas T495X156K025ATE200.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-18454-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
Talpa 15µF