T495X108K2R5ATE030
KEMETKEMET
T495X108K2R5ATE030 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X108K2R5ATE030
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 1000UF 2.5V 10% 2917
Duomenų lapai: T495X108K2R5ATE030.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495X108K2R5ATE030 specifikacijos
Dalies numeris T495X108K2R5ATE030 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 1000UF 2.5V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24043 pcs Duomenų lapas T495X108K2R5ATE030.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-5227-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm
Išsamus aprašymas 1000µF Molded Tantalum Capacitors 2.5V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm Talpa 1000µF