T495W227M006ZTE250
KEMETKEMET
T495W227M006ZTE250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495W227M006ZTE250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T495W227M006ZTE250 specifikacijos
Dalies numeris T495W227M006ZTE250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5940 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai B45192R1227M409
Q3574054
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 250 mOhm
Talpa 220µF