T495V686M010ATE140
KEMETKEMET
T495V686M010ATE140 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495V686M010ATE140
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 10V 20% 2917
Duomenų lapai: T495V686M010ATE140.pdf
  • Pranešimas
T495V686M010ATE140 specifikacijos
Dalies numeris T495V686M010ATE140 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74227 pcs Duomenų lapas T495V686M010ATE140.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 140 mOhm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 140 mOhm
Talpa 68µF