T495E477M010ATE040
KEMETKEMET
T495E477M010ATE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495E477M010ATE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 470UF 20% 10V 2924
Duomenų lapai: T495E477M010ATE040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495E477M010ATE040 specifikacijos
Dalies numeris T495E477M010ATE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 470UF 20% 10V 2924 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22465 pcs Duomenų lapas T495E477M010ATE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2924 (7360 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas E
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2924 (7360 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
Talpa 470µF