T495E337K010ATE040
KEMETKEMET
T495E337K010ATE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495E337K010ATE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 10V 10% 2824
Duomenų lapai: T495E337K010ATE040.pdf
  • Pranešimas
T495E337K010ATE040 specifikacijos
Dalies numeris T495E337K010ATE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 330UF 10V 10% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16997 pcs Duomenų lapas T495E337K010ATE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T495 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 399-4968-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 40 mOhm Talpa 330µF