T495B474K035ATE2K2
KEMETKEMET
T495B474K035ATE2K2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495B474K035ATE2K2
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411
Duomenų lapai: T495B474K035ATE2K2.pdf
  • Pranešimas
T495B474K035ATE2K2 specifikacijos
Dalies numeris T495B474K035ATE2K2 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123230 pcs Duomenų lapas T495B474K035ATE2K2.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-4974-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.2 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 2.2 Ohm Talpa 0.47µF