T495B336M010ATE450
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495B336M010ATE450
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10V 20% 1411
Duomenų lapai: T495B336M010ATE450.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T495B336M010ATE450 specifikacijos
Dalies numeris T495B336M010ATE450 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89242 pcs Duomenų lapas T495B336M010ATE450.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-18419-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 450 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 450 mOhm @ 100kHz
Talpa 33µF