T494X156K050AT
KEMETKEMET
T494X156K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494X156K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 50V 10% 2917
Duomenų lapai: T494X156K050AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T494X156K050AT specifikacijos
Dalies numeris T494X156K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 50V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30747 pcs Duomenų lapas T494X156K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T494 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3869-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 400 mOhm
Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm Talpa 15µF